Nasze sprawy

35 tys. zł za złamanie nogi na śliskiej powierzchni

Historia

W grudniu 2013 roku Pani Renata W. podczas spaceru w okolicy swojego domu w Przemyślu straciła równowagę na śliskiej powierzchni chodnika i na skutek upadku złamała kość udową. 

Złamanie okazało się kontuzją problematyczną, z przemieszczeniem, wymagającą długotrwałego unieruchomienia i przyjmowania niezbędnych farmaceutyków w celu uśmierzenia bólu.

Pani Renata przez czas unieruchomienia nogi, a następnie rehabilitacji została pozbawiona możliwości pracy oraz poniosła koszty leczenia i zakupu środków farmakologicznych.

Propozycja ubezpieczyciela

Towarzystwo Ubezpieczeniowe po przeanalizowaniu sprawy Pani Renaty zaproponowało wypłatę 10 tys. złotych odszkodowania, jednak kwota ta nie była zadowalająca dla naszej Klientki.

Uzyskane odszkodowanie

Doradcy i prawnicy naszej kancelarii wnikliwie przeanalizowali sprawę Pani Renaty, zgromadzili niezbędną dokumentację oraz przygotowali odpowiednią strategię działania, która ostatecznie zaowocowała wypłatą 35 tys. złotych odszkodowania za złamanie nogi w sytuacji codziennej na śliskiej powierzchni chodnika.

Sprawa wymagała dochodzenia na drodze sądowej.

Skontaktuj się z nami
Sukcesy

Zobacz inne nasze sukcesy