Nasze sprawy

1,4 mln zł dla rodziny za śmierć na skutek wypadku

Historia

W maju 2013 roku w wyniku obrażeń odniesionych podczas wypadku komunikacyjnego w okolicach Sandomierza zmarł Pan Tomasz W. Podczas kolizji był on pasażerem samochodu osobowego, w który wjechał rozpędzony tir.

Kierowca pojazdu ciężarowego i równocześnie sprawca wypadku stracił panowanie nad pojazdem na skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, czego efektem był wypadek z ofiarą śmiertelną.

Pan Tomasz pozostawił pogrążonych w smutku rodziców, żonę oraz trójkę dzieci, sześcioro wnucząt, a także czwórkę swojego rodzeństwa.

Propozycja ubezpieczyciela

Towarzystwo Ubezpieczeniowe po przeanalizowaniu sprawy Pana Tomasza zaproponowało wypłatę 100 tys. złotych najbliższej rodzinie zmarłego.

Kwota ta jednak była niesatysfakcjonująca dla całej rodziny Pana Tomasza, jego żona zwróciła się więc o pomoc do Polskiej Kancelarii Pomocy Poszkodowanym.

Uzyskane odszkodowanie

Doradcy i prawnicy naszej kancelarii wnikliwie przeanalizowali wniosek żony Pana Tomasza, zgromadzili niezbędną dokumentację oraz podjęli działania, które ostatecznie zaowocowały wypłatą 1,4 mln złotych odszkodowania na rzecz rodziny zmarłego.

W przypadku tej sprawy konieczne było rozpoczęcie postępowania sądowego, ponieważ Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie zgadzało się na wypłatę tak wysokiego odszkodowania na poczet rodziny.

Skontaktuj się z nami
Sukcesy

Zobacz inne nasze sukcesy