Nasze sprawy

200 tys. zł za utratę nogi w wypadku komunikacyjnym

Historia

15 kwietnia 2010 roku w podwarszawskiej miejscowości doszło do wypadku komunikacyjnego, w którym poważnie ucierpiał kierujący pojazdem marki Renault Scenic, Pan Kamil W.

Nie był on sprawcą kolizji, w wyniku wypadku poszkodowany kierowca odniósł liczne obrażenia narządów wewnętrznych, rany zewnętrzne oraz poważne obrażenia jednej z nóg, co w konsekwencji doprowadziło do jej amputacji.

Pan Kamil W. po wypadku musiał przejść długą i kosztowną rehabilitację, a trauma związana z wypadkiem oraz amputacją kończyny zaowocowała takimi objawami jak nerwica, przewlekły stres, problemy ze snem oraz chroniczny ból, na który nie pomagały środki farmakologiczne.

Pokrzywdzony kierowca był niezdolny do pracy, a jego codzienne funkcjonowanie po wypadku było bardzo utrudnione.

Propozycja ubezpieczyciela

Towarzystwo Ubezpieczeniowe po przeanalizowaniu sprawy Pana Kamila zaproponowało wypłatę 50 tys. złotych rekompensaty za doznane krzywdy.

Kwota ta była zarówno niesatysfakcjonująca dla pokrzywdzonego, jak i nieadekwatna do doznanych obrażeń, więc Pan Kamil zwrócił się o pomoc do Polskiej Kancelarii Pomocy Poszkodowanym.

Uzyskane odszkodowanie

Doradcy i prawnicy naszej kancelarii wnikliwie przeanalizowali sprawę Pana Kamila, zgromadzili niezbędną dokumentację oraz przygotowali odpowiednią strategię działania, która ostatecznie zaowocowała wypłatą 200 tys. złotych odszkodowania na rzecz Pana Kamila.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe zgodziło się na wypłatę tej kwoty po przedstawieniu przez PKPP odpowiedniej dokumentacji oraz niepodważalnych argumentów bez konieczności wkraczania na drogę sądową, co w konsekwencji zaoszczędziło czas naszego Klienta.

Szybko i skutecznie uzyskaliśmy odszkodowanie satysfakcjonujące dla Pana Kamila.

Skontaktuj się z nami
Sukcesy

Zobacz inne nasze sukcesy