Usługi

Jak uzyskać odszkodowanie po pożarze?

Ogień jest jednym z żywiołów, które mogą w przeciągu kilku minut strawić dorobek naszego życia. W pożarze możemy stracić nie tylko dom, ale także zbierane przez całe życie książki, pamiątki czy wyposażenie domu. Odszkodowanie po pożarze jest często jedyną nadzieją na początek nowego życia. Jak więc można je uzyskać?

– Gdy spłonął mój dom byłem naprawdę załamany – opowiada pan Adam z Elbląga. – Na szczęście mojej rodzinie nic się nie stało, jednak straciliśmy dorobek całego życia. Nasz dom był ubezpieczony, jednak towarzystwo ubezpieczeniowe nie chciało nam wypłacić odszkodowania. Na szczęście skorzystaliśmy z Polskiej Kancelarii Pomocy Poszkodowanym. Prawnicy byli bardzo mili i profesjonalni. Dzięki ich pracy i wywalczonemu odszkodowaniu jesteśmy w trakcie budowy nowego domu.

Jak pokazują statystyki, każdego roku w Polsce wybucha ponad 120 tysięcy pożarów. Niestety, prawnicza praktyka pokazuje, że nawet ubezpieczenie swojego dobytku nie zawsze jest gwarancją uzyskania odszkodowania w zadowalającej wysokości. Jeżeli więc przytrafił się Tobie pożar i chcesz uzyskać odszkodowanie za spalony budynek, zgłoś się do PKPP. Nasi prawnicy bezpłatnie przeanalizują Twoją sprawę, ustalą metodę działania i przygotują niezbędne pisma. Ty nie poniesiesz żadnych kosztów. Zgłoś się do nas już dziś.

Skontaktuj się z nami