Nasze sprawy

60 tys. zł za wypadek komunikacyjny z 1999r.

Historia

W maju 1999 roku na skrzyżowaniu dwóch głównych ulic w Lublinie doszło do wypadku komunikacyjnego, w którym poszkodowana została Pani Jadwiga B.

W wyniku zderzenia dwóch pojazdów osobowych kobieta doznała poważnego złamania kości udowej, wymagającego długiego czasu leczenia oraz bolesnej rehabilitacji.

Pani Jadwiga przez długi czas po wypadku nie była świadoma przysługujących jej praw oraz wysokości odszkodowania, o które mogła się ubiegać, dlatego przez lata nie prowadziła żadnych starań w tym kierunku.

W 2015 roku zwróciła się jednak o pomoc do Polskiej Kancelarii Pomocy Poszkodowanym.

Propozycja ubezpieczyciela

Towarzystwo Ubezpieczeniowe po przeanalizowaniu sprawy Pani Jadwigi zaproponowało wypłatę 15 tys. złotych zadośćuczynienia za doznane obrażenia, zasłaniając się ilością lat, które upłynęły od czasu wypadku i brakiem możliwości zgromadzenia odpowiedniej dokumentacji.

Doradcy Polskiej Kancelarii Pomocy Poszkodowanym postanowili dołożyć wszelkich starań, aby Pani Jadwiga uzyskała wyższą kwotę należnego odszkodowania.

Uzyskane odszkodowanie

Doradcy i prawnicy naszej kancelarii wnikliwie przeanalizowali sprawę Pani Jadwigi, zgromadzili niezbędną dokumentację oraz przygotowali odpowiednią strategię działania, która ostatecznie zaowocowała wypłatą 60 tys. złotych za złamanie kości udowej w wypadku komunikacyjnym w 1999 roku.

Pomimo upływu czasu zgromadziliśmy kompletną dokumentację i poprowadziliśmy postępowanie w taki sposób, że odszkodowanie zostało wypłacone poszkodowanej bez konieczności zakładania sprawy w sądzie.

Jest to doskonały przykład sprawy potwierdzający zasadność dociekania swoich praw nawet po wielu latach od wypadku.

Skontaktuj się z nami
Sukcesy

Zobacz inne nasze sukcesy